NASI LEKARZE

Zadbamy o Twój piękny uśmiech

Lekarz dentysta ortodonta Marianna Janel Izdebska
Marianna Janel Izdebska

Lekarz dentysta ortodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem ukończyła podyplomowy akademicki dwuletni program kliniczny “Progressive Orthodontic Seminars” McGann Postgraduate School of Dentistry, California. W 2021 roku uzyskała tytuł Master of Science in Specialized Orthodontics biorąc udział w międzynarodowym szkoleniu specjalizacyjnym z ortodoncji na International Medical College University of Duisburg- Essen w Niemczech. Zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych korzystając z najnowszych technik ortodontycznych.

Wioleta Romanik

Lekarz Dentysta Ortodonta

Jest Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ortodoncja to jej pasja i zamiłowanie. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym. Kwalifikacje zdobyte w kraju i zagranicą w renomowanych lecznicach stale poszerza na praktycznych szkoleniach . Zajmuje sie ortodoncją dzieci i dorosłych . „To uśmiech daje nam pewność siebie , wiem jak bardzo jest ważny dla moich pacjentów”=mówi . W swojej pracy stosuje nowatorskie rozwiazania ortodontyczne , które przynoszą spektakularne efekty.

Lekarz Dentysta Ortodonta Wioleta Romanik
Lekarz Dentysta, Chirurg stomatologiczny - Implantolog Magdalena Lewicka
Magdalena Lewicka

Lekarz Dentysta, Chirurg stomatologiczny - Implantolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie ,wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych, najtrudniejsze przypadki atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą w dziedzinie chirurgii i implantologii wykorzystuje w codziennenj pracy z pacjentami.

Krzysztof Skoczek

Lekarz Stomatolog Protetyk

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza, protetyka i stomatologia estetyczna. Dewizą doktora jest, aby każdy pacjent kończąc wizytę był w pełni zadowolony.

Lekarz Stomatolog Protetyk Krzysztof Skoczek
Lekarz Dentysta Małgorzata Chibowska
Małgorzata Chibowska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. W przychodni ma wyrobioną „markę”. Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów.

Dagmara Gielniewska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, z dużym doświadczeniem w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki, skutecznie radząca sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Lecząca szybko i bezboleśnie. Ma bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem, dzięki czemu cieszy się wsród nich ogromnym uznaniem. Potrafi sprawić, że na następną wizytę pacjenci przychodzą bez strachu i niepewności.

Lekarz Stomatolog Dagmara Gielniewska
Lekarz dentysta Marta Zamielska
Marta Zamielska

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Międzynarodowe Centrum Szkolenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Bardzo dokładna i sumienna, dużą wagę przywiązuje do estetyki swoich prac.

Aleksandra Listkowska

Lekarz Dentysta

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą podczas licznych szkoleń. Zdobyte doświadczenie stosuje w codziennej pracy. Bardzo dobry kontakt z pacjentem sprawia,że każda wizyta jest miłym wspomnieniem

 

Lekarz Dentysta Aleksandra Listkowska