title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Aparat ortodontyczny, czyli moda na proste zęby

  Jeszcze do niedawna noszenie stałego aparatu ortodontycznego było czymś wstydliwym i nieprzyjemnym. W szkołach był to nawet powód do drwienia wśród rówieśników. Jednak nie teraz, ponieważ coraz częściej słyszy się o nim jak o powracającym trendzie. Nasuwa się więc pytanie: czy zatem w modzie jest samo noszenie aparatu czy może efekt, jaki powoduje, czyli proste, równe zęby? Jest to kwestia osobistej oceny. Niemniej jednak, w obu przypadkach wyjdzie nam to zdecydowanie na dobre, a przecież właśnie to się ostatecznie liczy najbardziej.

   

  Krzywe zęby lub zgryz? To da się naprawić!

  Nie każdy rodzi się z idealnym, hollywoodzkim uśmiechem. Nie oznacza to jednak, że nie można go wypracować. Decydując się na założenie stałego aparatu ortodontycznego dbamy o odpowiedni zgryz, prosto rosnące (w przypadku dzieci) lub proste ustawienie zębów (w przypadku osób dorosłych), poprawiamy niezadowalającą kosmetykę w postaci stłoczeń, obrotów zębów czy szpar, a nawet poprawiamy swoją wymowę.

   

  Warto również pamiętać, że zadbany uśmiech to nasza doskonała osobista wizytówka. Dzięki niemu nie tylko dbamy o swoje zdrowie i wygodę, ale również czujemy się pewniej i jesteśmy pozytywniej odbierani przez innych.


   

  Odwiedź profesjonalnego ortodontę

  Jeśli więc jesteś zainteresowany/ zainteresowana założeniem stałego aparatu na zęby, nasz ortodonta w Ząbkach zajmie się tym najlepiej. Do każdego klienta podchodzimy z najdbalszą indywidualnością, dzięki czemu zadowolenie jest gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: