title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Stomatologia estetyczna – uśmiech piękny i zdrowy

  Dbając o swoje zęby, zwraca się uwagę nie tylko na ich stan zdrowia, ale także na wygląd. Oczywiście zdrowe zęby bez próchnicy to bezcenny skarb, ale jeśli oprócz tego można też zadbać o ich śnieżnobiały kolor i nieskazitelny układ, to dlaczego tego nie zrobić? Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej dostępne są w większości gabinetów stomatologicznych – także w naszym gabinecie w Ząbkach.

   

  W jaki sposób można zadbać o wygląd zębów? Do najpopularniejszych zabiegów estetycznych należą:

  • wybielanie zębów – dostępne są różne metody wybielania, a dwie z nich są szczególnie często polecane przez stomatologów: wybielanie laserowe w gabinecie i wybielanie nakładkowe (samodzielnie w domu);

  • zabiegi profilaktyczne takie jak piaskowanie i lakowanie – dzięki piaskowaniu można usunąć z zębów osad, eliminując cześć przebarwień i zmniejszając ryzyko wytworzenia się kamienia nazębnego; lakowanie natomiast pozwala wypełnić naturalne bruzdy w zębach, co pomaga nie tylko w kwestiach estetycznych, ale także zmniejsza nadwrażliwość zębów i dodatkowo chroni przed próchnicą;

  • zabiegi protetyczne – eliminowanie ubytków w uzębieniu z pomocą koron i mostów, a także zakładanie licówek porcelanowych w celu wyrównania kształtu zębów.

   

  Ząbki – odwiedź nasz gabinet dentystyczny i zadbaj o piękny uśmiech

   

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać nie tylko o zdrowie, ale także o wygląd zębów, odwiedź nasz gabinet - chętnie udzielimy Ci informacji i wskazówek na ten temat. Niech Twój uśmiech będzie doskonały! Zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: