title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Zrób noworoczne postanowienie i zadbaj o swoje zęby!

  Gdy na początku stycznia spisujemy listę noworocznych postanowień, bardzo często umieszczamy na niej punkty związane z naszym zdrowiem. Postanawiamy lepiej się odżywiać, uprawiać sport, więcej spać, rzucić nałogi... Rzadko kiedy jednak na tej liście pojawia się częstsze odwiedzanie dentysty. Chcąc właściwie zadbać o stan swojego zdrowia, nie możemy pomijać tego ważnego aspektu. Dlatego wizyta stomatologiczna także powinna znaleźć się na tej liście!

   

  Zdrowsze zęby w Nowym Roku

   

  Wizyty u stomatologa przez większość z nas nie są uważane za najprzyjemniejsze przeżycia. W znacznej części przypadków jednak niechęć ta wynika z tego, że dentystę odwiedzamy zbyt rzadko – w efekcie nasze zęby wymagają zabiegów leczniczych, które rzeczywiście trudno nazwać przyjemnymi. Jeśli jednak będziemy do stomatologa wybierać się zgodnie z zaleceniami, czyli co pół roku, wizyty te mogą przybrać zupełnie inny obrót. Staną się zwykłymi wizytami kontrolnymi, podczas których zęby będą poddawane jedynie zupełnie bezbolesnym i bezstresowym zabiegom profilaktycznym i pielęgnacyjnym. Zdrowie zębów z pewnością w niemałym stopniu wpłynie na to, czy rok 2017 za 12 miesięcy zaliczymy do udanych.

   

  Ząbki – zapraszamy na noworoczną wizytę do naszego gabinetu stomatologicznego

   

  Jeśli postanowiłeś dopisać wizytę u dentysty do swojej listy postanowień, warto byś zrealizował ten punkt jak najszybciej – dopóki jeszcze Twoja motywacja do jej realizacji jest najwyższa. Skontaktuj się z naszym gabinetem w Ząbkach i zarezerwuj wizytę u dentysty. Zadbaj też o swoich najbliższych i namów ich, by także odwiedzili stomatologa. Zacznij nowy rok zdrowo – zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: