title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Stomatologiczny prezent świąteczny?

  Świąteczne prezenty mogą przybierać najróżniejsze formy. Im bardziej wymyślne, tym często bardziej zaskakujące i dzięki temu trafne. Zamiast celować w standardowe upominki typu: kapcie, skarpetki czy zestawy kosmetyków, warto poruszyć swoją fantazję i podarować bliskiej osobie coś niekonwencjonalnego, ale wciąż praktycznego i satysfakcjonującego. Oto kilka naszych pomysłów na świąteczne prezenty związane ze... zdrowiem jamy ustnej!

   

  1. Elektryczna szczoteczka do zębów

   Wiele osób uważa kupno takiej szczoteczki za duży wydatek, nawet gdy w rzeczywistości wcale nie musi tak być. Profesjonalną szczoteczkę elektryczną można kupić już za kilkadziesiąt złotych. To prezent przydatny, a przy tym bardzo spersonalizowany. Z pewnością wart rozważenia!

  2. Zestaw łazienkowy

   Może się składać np. z kubeczka, mydelniczki i stojaka na szczoteczki i pasty do zębów. Ten prezent może być wyjątkowo trafny w przypadku dzieci – jeśli znajdziemy zestaw z motywem z ulubionej kreskówki dziecka, możemy mu sprawić niemałą radość, a przy tym zachęcić je do właściwego dbania o higienę.

  3. Profesjonalne wybielanie zębów
   Zabieg laserowego wybielania zębów to niemała inwestycja i nie każdy może sobie na nią pozwolić z własnej kieszeni lub uznaje inne wydatki za priorytet. Ale jeśli dostanie się taki zabieg w ramach prezentu, z pewnością z radością się z niego skorzysta.

  4. Prezent dla dentysty
   Nasze możliwości znacznie się rozszerzają, gdy stajemy przed wyborem prezentu dla kogoś, kto jest dentystą z zawodu. W takim przypadku sprawdzą się wszelkie gadżety z motywem zębów, szczoteczek do zębów itd. Lampki, figurki, spinki do mankietów, muchy i krawaty, broszki, spinki do włosów – możliwości jest całe mnóstwo!

   

  Ząbki – gabinet stomatologiczny zaprasza

   

  Stomatologiczny prezent na święta można też zrobić samemu sobie – odwiedzając w najbliższym czasie stomatologa i kontrolując stan swoich zębów. W końcu zdrowie to dar bezcenny, o który musimy stale dbać. Zapraszamy do naszego gabinetu w Ząbkach!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: