title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Wybielanie zębów nie zawsze bezpieczne

  Do wybielania zębów należy podejść z głową – inaczej można sobie przysporzyć niemałych problemów. Podjęcie się tego zadania samodzielnie, bez konsultacji ze stomatologiem oraz bez odpowiedniej wiedzy na ten temat, może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń szkliwa, a w efekcie do znacznego osłabienia zębów. Zamiast poprawić ich wygląd, narazimy się na kłopoty zdrowotne. Dlatego warto wszelkie zabiegi wybielające przeprowadzać pod nadzorem dentysty.

   

  Uwaga na wybielanie zębów "domowymi metodami"

   

  Niektórzy decydują się na tzw. domowe wybielanie zębów – np. z pomocą przygotowanych past na bazie sody czy soku z cytryny. Substancje tego typu mogą jednak niekorzystnie działać na kondycję zębów – ścierać i osłabiać szkliwo, a tym samym zmniejszać ochronę i narażać zęby na próchnicę i nadwrażliwość. Podobnie zresztą mogą działać niewłaściwie używane pasty wybielające. O tego typu domowych sposobach upiększania uśmiechu najlepiej zapomnieć, inwestując w profesjonalne i znacznie bezpieczniejsze metody.

   

  Wybielanie laserowe i nakładkowe

   

  Podczas konsultacji dentysta z pewnością przedstawi specjalistyczne sposoby rozjaśniania uśmiechu. Wśród nich znajduje się wybielanie laserowe – wykonywane w gabinecie dentystycznym z użyciem specjalistycznych lamp – oraz wybielanie nakładkowe – które pacjent przeprowadza samodzielnie w domu, jednak pod czujnym okiem stomatologa. Metody te nie tylko nie zagrożą zębom, ale także przyniosą najtrwalsze i najbardziej satysfakcjonujące efekty. Warto o nie zapytać przy okazji najbliższej wizyty u dentysty.

   

  Ząbki – zapraszamy na zabiegi wybielania zębów

   

  Wybielanie zębów znajdziesz także w ofercie naszego gabinetu dentystycznego w Ząbkach. Jeśli walczysz z przebarwieniami, możemy Ci skutecznie pomóc. Zapraszamy.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: