title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Przeznacz 500+ na zdrowie zębów

  Rządowy program 500+ zdziałał już wiele dobrego, choć oczywiście nie ominęła go także częściowo uzasadniona krytyka. Jego niezaprzeczalnym atutem jest jednak fakt, że uzyskane z ramach programu pieniądze zmieniły sytuację wielu rodzin, które dotychczas borykały się z problemami finansowymi. Rodzice, pytani o to, na co przeznaczają 500+, coraz częściej wskazują spełnianie potrzeb zdrowotnych swoich dzieci – w tym także ich potrzeb stomatologicznych. Można z nich bowiem sfinansować zabiegi u dentysty, a także leczenie ortodontyczne, które dla wielu dzieci ze względów finansowych było dotychczas niedostępne.

   

  Wiele osób pieniądze z rządowego programu przeznacza na podstawowe potrzeby dziecka – zakup żywności, ubrań czy podręczników szkolnych. Warto jednak pamiętać, że zdrowie jest priorytetem. Dlatego też jeśli mamy możliwość przeznaczenia pewnej sumy na leczenie zębów dzieci, nie powinniśmy się zastanawiać. Inwestycja ta z pewnością wyjdzie im na dobre. Podstawowe zabiegi stomatologiczne można wykonać za darmo, w ramach ubezpieczenia NFZ. Problem pojawia się natomiast w sytuacjach, gdy na usługi stomatologa trzeba wyłożyć większą sumę - np. na zakup aparatu ortodontycznego lub na zabiegi, które nie są refundowane z Funduszu. Przeznaczenie na ten cel pieniędzy z programu 500+ może się okazać strzałem w dziesiątkę.

   

  Ząbki – zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego

   

  Mamy nadzieję, że nie tylko ten, ale i inne rządowe programy pozwolą na poprawę stanu zdrowia zębów u Polskich dzieci. Tymczasem zachęcamy wszystkich rodziców, by uczyli dzieci właściwych nawyków higienicznych, przyprowadzali swoje pociechy do naszego gabinetu na zabiegi i wizyty kontrolne oraz by sami regularnie nas odwiedzali, dając najmłodszym dobry przykład tego, jak należy dbać o zdrowie. Stomatolog w Ząbkach serdecznie zaprasza!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: