title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Zachowaj młodość dzięki stomatologii!

  Stomatologowie podkreślają niebagatelny wpływ zdrowia zębów na procesy starzenia się skóry. Okazuje się, że leczenie ortodontyczne czy protetyczne może znacznie opóźnić powstawanie i ograniczyć pogłębianie się zmarszczek, a zatem pomóc nam zachować młodość na dłużej. Jak to możliwe? Tajemnica leży w tym, jak bardzo na powstawanie zmarszczek ma wpływ kształt naszej szczęki. O szczegółach przeczytasz poniżej...

   

  Przedwczesne starzenie się skóry twarzy można zauważyć u osób, które:

   

  • - Mają nieprawidłowy zgryz lub ich zęby są stłoczone i nachodzą na siebie. W wyniku tych nieprawidłowości w dłuższej perspektywie pogłębiają się bruzdy na twarzy – wokół ust i nosa, a także pomiędzy nimi. Dlatego też warto podjąć leczenie ortodontyczne w każdym z tych przypadków. Dzięki niemu nie tylko uśmiech będzie się prezentował piękniej i zdrowiej, ale także i cała twarz na dłużej zachowa młody, piękny wygląd.

  • - Mają ubytki w uzębieniu. Brak którychkolwiek zębów może sprawić, że zmieni się profil twarzy, a skóra w okolicach szczęki zwiotczeje, co także ją wizualnie postarzy. Dlatego warto zainwestować w protetykę – mosty protetyczne lub protezy częściowe. Poza względami estetycznymi, pozytywnie wpłyną one także na funkcje, które pełni nasza jama ustna – między innymi na przeżuwanie i wstępne trawienie pokarmów.

   

  Zachowanie młodego wyglądu twarzy jest kolejnym argumentem za tym, by właściwie zadbać o zdrowie zębów. Piękny i zdrowy uśmiech oraz młodo wyglądająca skóra to cechy, które nie tylko bardzo mocno wpływają na poprawę wyglądu, ale także w dużym stopniu podnoszą samopoczucie.

   

  Ząbki – skorzystaj z usług ortodonty i protetyka

   

  Jeśli chcesz skorzystać z pomocy któregokolwiek z naszych lekarzy, skontaktuj się z nami i odwiedź nasz gabinet w Ząbkach. Pracują u nas tacy specjaliści jak: chirurg stomatologiczny, ortodonta, protetyk, implantolog, a także zespół dentystów gotowych do podjęcia leczenia zachowawczego. Zadbamy o Twoje zdrowie i wygląd najlepiej, jak potrafimy. Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: