title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Ile da Ci uśmiech w gabinecie dentystycznym?

  Bardzo wiele! I to nie tylko Twój uśmiech, ale także i uśmiech Twojego stomatologa.

   

  Już dawno naukowcy udowodnili, jak pozytywnie na nasz organizm wpływa zwykły uśmiech – nawet ten, do którego odrobinę się "zmuszamy". Nasz organizm bowiem "kojarząc" uśmiech z pozytywnymi emocjami, automatycznie zaczyna wydzielać tak zwane hormony szczęścia, które wpływają na poprawę naszego samopoczucia. Dlatego zawsze kiedy się czymś stresujemy, denerwujemy lub smucimy, powinniśmy po prostu się uśmiechnąć – i już po chwili poczujemy się lepiej.

   

  Udowodniono, że uśmiech pomaga naszemu ciału – rozluźnia mięśnie, zwiększa ilość trenu we krwi, dotlenia mózg i obniża poziom cukru we krwi, a negatywnie wpływające na nasze samopoczucie i zdrowie hormony stresu pod jego wpływem zastępowane są hormonami szczęścia, czyli endorfinami. Na dłuższą metę te kwestie wpływają pozytywnie na stan naszego zdrowia oraz na sprawność naszego umysłu. Dzięki uśmiechowi poprawia się nasza pamięć, jesteśmy bardziej skupieni i pracujemy wydajniej.

   

  Dlatego właśnie warto uśmiechać się w gabinecie dentystycznym! W ten sposób zniknie cały stres związany z wizytą, nie odczujemy tak dużego dyskomfortu, a każdy ewentualny ból będzie dużo mniej odczuwalny. Także i dentyści powinni dużo uśmiechać się do swoich pacjentów, by zachęcać ich do tego samego, wzbudzać ich zaufanie i dbać o dobrą atmosferę podczas wizyty.

   

   

  Ząbki – uśmiechnięty dentysta czeka na Ciebie!

   

  W naszym gabinecie w Ząbkach uśmiech to podstawa. Uśmiechem witamy każdego pacjenta, uśmiech wywołujemy miłą atmosferą podczas wizyty, o zdrowy i piękny uśmiech dbamy, wykonując naszą pracę jako dentyści. Chcesz nas odwiedzić? Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: