title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
  • Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

    Wiele osób, zanim zdecyduje się na profesjonalny zabieg wybielania zębów, zastanawia się, czy metoda ta jest stuprocentowo bezpieczna. Obawiają się ryzyka zniszczenia szkliwa lub naruszenia struktury zębów. Obawy te są na szczęście zupełnie nieuzasadnione, a zabieg przeprowadzony przez stomatologa jest bezpieczny i nie zagraża naszemu zdrowiu.

    Stomatolog w pierwszej kolejności ustala, czy w przypadku danego pacjenta nie występują żadne przeciwwskazania do laserowego wybielania zębów. Jeśli na podstawie wywiadu oraz kontroli zębów stwierdzi, że zabieg może być bezpiecznie wykonany, pacjent może podjąć decyzję o jego przeprowadzeniu.

    Zabieg laserowego wybielania zębów przynosi satysfakcjonujące efekty często nawet w przypadku silnych przebarwień. Warto zatem poddać się mu, zamiast przez długie miesiące walczyć z przebarwionymi zębami za pomocą domowych metod. Stomatolog w Ząbkach zachęca do odwiedzenia gabinetu, gdzie udzieli wszystkich informacji dotyczących tego, jak przebiega wybielanie, jakie są przeciwwskazania oraz zalecenia po zabiegu.

     

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: