title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Co się składa na piękny uśmiech?

  Jakie elementy składają się na piękny i zadbany uśmiech? Wiele osób odpowie z pewnością, że najważniejsza jest biel zębów, ale to tylko jedna w wielu istotnych kwestii.

  Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowy uśmiech, a więc zadbane, odpowiednio pielęgnowane i regularnie kontrolowane przez stomatologa zęby, a także zdrowe dziąsła. Tylko właściwa higiena jamy ustnej i okresowe kontrole stomatologiczne gwarantują zachowanie zdrowia zębów.

  Drugim elementem rzeczywiście jest biel zębów, chociaż na tę kwestię niestety mamy ograniczony wpływ. Powstawanie przebarwień na zębach to naturalny proces, który dotyczy każdego z nas. Na przebarwienia bardziej narażone są osoby palące papierosy i spożywające barwiące posiłki i napoje, takie jak kawa, herbata czy cola. Istnieje jednak wiele opcji wybielania zębów – także profesjonalne wybielanie oferowane w gabinecie stomatologicznym w Ząbkach. Dzięki nim zęby mogą uzyskać i zachować piękny biały odcień.

  Trzecią kwestią jest oczywiście świeży oddech. To też w wielu przypadkach zależy od higieny, ale również od stanu zdrowia zębów oraz układu pokarmowego.

  Zdrowe, białe i zadbane zęby gwarantują piękny uśmiech. Warto jednak zaznaczyć, ze aby był naprawdę idealny, musi być przede wszystkim... szczery!

   

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: