title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Dlaczego warto dbać o uśmiech?

  Odpowiednie dbanie o zęby i pozostałe części jamy ustnej ma bardzo duże znaczenie z wielu powodów. Przede wszystkim są to kwestie zdrowotne. Odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej oraz regularne wizyty u stomatologa wpływają nie tylko na dobrą kondycję zębów i dziąseł, ale pośrednio wpływają także na stan całego naszego organizmu. Próchnica i inne choroby zębów mogą mieć bowiem niekorzystne oddziaływanie na wiele układów i organów w naszym ciele – między innymi na układ krwionośny, układ pokarmowy czy serce. Dlatego też osoby dbające o swoje zdrowie powinny pamiętać także o zębach.

  Drugą kwestią jest jest wygląd. Zadbane i zdrowe zęby układają się w piękny uśmiech, który ozdabia naszą twarz i sprawia, że jesteśmy dużo bardziej atrakcyjni.

  Dwie powyższe sprawy przekładają się z kolei na trzecią – samopoczucie. Gdy nasze ciało jest zdrowe, zadbane i pięknie się prezentuje, czujemy się lepiej także psychicznie. Mamy więcej pewności siebie i tryskamy pozytywną energią.

  Odpowiednie dbanie o zęby ma głęboki sens z wielu względów. Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania naszego gabinetu w Ząbkach.

   

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: