title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Czy warto zakładać licówki?

  Badania wskazują, że ok. 75% Polaków nie jest zadowolonych z wyglądu swojego uzębienia. Gdyby mieli możliwość, chętnie poddaliby się zabiegom, które poprawiłyby ich estetykę. Stomatologia estetyczna stwarza obecnie mnóstwo możliwości poprawiania wyglądu uśmiechu. Technologie wciąż rozwijają się i interesuje się nimi coraz więcej osób. Obecnie dostępne są nieinwazyjne metody cieszące się rosnącą popularnością, takie jak zakładanie licówek.

  Licówki porcelanowe dają możliwość korekty estetyki zębów. Nie tylko zmienia się ich kolor, ale także i kształt. Gwarantują trwały i satysfakcjonujący efekt. Mogą być stosowane na niemal wszystkich zębach, jednak stomatologia estetyczna wykorzystuje je głównie w przypadku przednich zębów na górnym i dolnym łuku. Kto najczęściej zakłada licówki?

  • osoby z utraconym lub uszkodzonym zębem lub zębami,

  • osoby, u których występują nieestetyczne przerwy pomiędzy zębami,

  • osoby z silnymi przebarwieniami zębów,

  • osoby, których zęby mają nieestetyczny kształt lub ułożenie.

  Przed zastosowaniem licówek konieczne jest wnikliwe badanie protetyczne oraz konsultacja ze specjalistą. Stomatolog Ząbki może wspólnie z pacjentem podjąć decyzję o zastosowaniu tego rozwiązania po przeprowadzeniu analizy opartej na informacjach od niego uzyskanych oraz na podstawie oceny stanu jego uzębienia.

   

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: