title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Magdalena Lewicka

  Lekarz Dentysta ,  Chirurg stomatologiczny  - Implantolog

  Absolwentka Akademi Medycznej  w Warszawie ,wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych, najtrudniejsze przypadki  atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Wieloletnie doświadczenie  zdobyte w kraju i zagranicą  w dziedzinie  chirurgii i implantologii wykorzystuje w codziennenj pracy z pacjentami.  

 • Krzysztof Skoczek

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza, protetyka i stomatologia estetyczna. Dewizą doktora jest, aby każdy pacjent kończąc wizytę był w pełni zadowolony.

 • Dagmara Gielniewska 

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, z dużym doświadczeniem w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki,  skutecznie radząca sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Lecząca szybko i bezboleśnie. Ma bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem, dzięki czemu cieszy się wsród nich ogromnym uznaniem. Potrafi sprawić, że na następną wizytę pacjenci przychodzą bez strachu i niepewności. 

   

 • Szczepan Stelmach

  Lekarz Dentysta - Master of Science in Lingual Orthodontics

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięty, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jest pasjonatem ortodoncji , stosującym najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach w kraju i zagranicą, poszerzając swoją wiedzę ortodontyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywa w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych.Najnowszym osiągnięciem Doktora jest ukończenie specjalistycznych studiów w dziedzinie ortodoncji lingwalnej na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu (Włochy) i uzyskanie tytułu Master of Science in Lingual Orthodontics. Obecnie jest też w trakcie studiów podyplomowych w dziedzinie dermatologii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists oraz World Federation of Orthodontists.

   

  zdjęcie lekarza

 • Wioleta Romanek 

  Lekarz Dentysta Ortodonta

  Jest Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ortodoncja to pasja i zamiłowanie. Pracę zawodową łączę z rozwojem naukowym. Kwalifikacje zdobyte w kraju i zagranicą w renomowanych lecznicach stale poszerzam na praktycznych szkoleniach . Zajmuje sie ortodoncją dzieci i dorosłych . To uśmiech daje nam pewność siebie , wiem jak bardzo jest ważny dla moich pacjentów . W mojej pracy stosuję nowatorskie rozwiazania ortodontyczne , które przynosza spektakularne efekty.

 • Katarzyna Chmielewska

  Lekarz Stomatolog Ortodonta

  Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku przygody ze stomatologią swoją przyszłość wiązała również z ortodoncją. Stale  poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych specjalistów. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych stosując najnowsze metody leczenia. Jej cierpliwość, dokładność i precyzja pozwalają upiększać uśmiechy pacjentów i gwarantować trwałe rezultaty leczenia.

 • Ewa Małyszek - Krasnodębska 

  Lekarz Dentysta 

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji (stomatologia dziecięca) oraz stomatologii estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą. Dodatkowo, swoje kwalifikacje zawodowe poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach praktycznych oraz konferencjach stomatologicznych aby zapewnić pacjentom wysoki poziom wykonywanych zabiegów. 

    

 • Joanna Łuniewska 

  Lekarz Dentysta 

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Najwięcej  satysfakcji przynoszą jej wyzwania w postaci trudnego leczenia kanałowego (endodoncja).  Bardzo cierpliwa i wyrozumiała, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego przypadku. Jej wewnętrzna energia udziela się pacjentom, zawsze uśmiechnięta, "zaraża" optymizmem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje  uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest autorką wielu publikacji na temat stomatologii. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej.

 • Katarzyna Naumowska

  Lekarz Dentysta

  Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie.  Odbyła wiele kursów  i szkoleń  o tematyce stomatologicznej i ogólnomedycznej w Polsce i zagranicą. Po studiach pracowała w Genewie w prestiżowej klinice, gdzie poznała wysokie standardy leczenia. Ukończyła kurs endodontyczny wypełniania kanałów metodą termiczną, pośrednią (onlay) i bezpośrednią Vodo Koldental. Stomatologia to jej pasja dlatego wolne weekendy poświęca na rozwój w tym kierunku, ponieważ chce leczyć swoich pacjentów tak, jak sama chciałaby być leczona - kompleksowo i starannie.

 • Aleksandra Listkowska

  Lekarz Dentysta

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej i endodoncji.  Doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą podczas licznych szkoleń. Zdobyte doświadczenie stosuje w codziennej pracy. Bardzo dobry kontakt z pacjentem sprawia,że każda wizyta jest miłym wspomnieniem.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: